Monika Bielecka-Prokop
Witam,
Od 22 lat wspieram, towarzyszę i jestem. Jako psychoterapeutka, trenerka i mentorka pracuję z osobami indywidualnymi, parami i grupami, a także prowadzę szkolenia dla biznesu.
Działam w podejściu integracyjnym, łącząc różne metody pracy.
Nieustannie się szkolę, rozwijam, czytam i pokonuje własne wyzwania – także po to, abym mogła wspierać Ciebie w trudnych momentach życia. Pomagam w lepszym rozumieniu siebie. Widzę Cię jako wielowymiarową osobę, która ma za sobą historię i doświadczenia, które Cię ukształtowały, oraz która żyje w określonym systemie rodzinnym i kulturowym.
W bezpiecznej przestrzeni mojego gabinetu psychoterapeutycznego porozmawiamy szczerze o tym, jak jest. Przyjrzymy się temu, co Ci przeszkadza i co chcesz zmienić. Jeśli będzie taka potrzeba, wrócimy do trudnych wydarzeń z przeszłości – prowadzę terapię EMDR, która jest podejściem rekomendowanym przez WHO do pracy z traumą.
Przyjrzymy się Twoim zasobom i poszukamy rozwiązań, ponieważ dla mnie terapia służy temu, aby dokonywać zmian w Twojej codzienności.
Ukończyłam Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych przy Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie (zaświadczenie nr 190/2019/ZSPiTG), akredytowaną przez EAGT (European Association for Gestalt Therapy). Posiadam certyfikat EAGT (https://eagt.org/home/home/gt-menu/what-is-eagt-4/our-members-2/ oraz certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (numer certyfikatu 022023 – 188) oraz rekomendację trenerską Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyłam także szkolenie prowadzone przez Polskie Towarzystwo Terapii EMDR
W 2017 roku odbyłam staż w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi.
Prowadzę sesje w języku angielskim.
Pracuję online (WhatsApp, Bilateral Base – EMDR).
Z wykształcenia jestem socjologiem, ukończyłam trzyletnią Szkołę Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii oraz Szkołę Coachów (specjalizacja: Coach Rozwiązywania Konfliktów).
Swoją pracę regularnie superwizuję i konsultuję się z doświadczonymi, certyfikowanymi superwizorami.
PIOTR ANTONI WOŹNIAK
lekarz medycyny, specjalista psychiatra
Ur. 1971r.
Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom lekarski 1996r.
Specjalizacja w zakresie psychiatrii I stopień 1999r., II stopień 2003r.
W latach 1997-2015 asystent w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie: w latach 1997-2000 w Ośrodku Terapii Uzależnień IPIN, w latach 2000-2011 w I Klinice Psychiatrycznej IPIN, w latach 2011-2015 w Poradni Przyklinicznej IPIN.
W latach 2011-2013 kierownik Poradni Przyklinicznej IPIN (organizował pracę ponad 100-osobowego zespołu lekarsko-terapeutycznego, w 2015r. poradnia nie otrzymała kontraktu NFZ adekwatnego do możliwości).
W latach 1995-2001 ukończył 4-letni kurs w zakresie analizy grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” w Warszawie.
Autor i współautor kilkudziesięciu prac oryginalnych, kazuistycznych i poglądowych z zakresu psychopatologii, aspektów klinicznych uzależnień oraz zaburzeń gospodarki wodno-elektrolitowej w chorobach psychicznych.
Od 2000r. zewnętrzny, a od 2015r. stały współpracownik Kliniki Endokrynologii CMKP Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
Od 2013r. konsultant psychiatra w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.
W latach 2004-2018 konsultant Młodzieżowego Ośrodka Profilaktyki i Psychoterapii (MOP) w Warszawie.
Od 2008r. wykładowca Studium Terapii Rodzin Stowarzyszenia OPTA w Warszawie (psychopatologia, psychofarmakoterapia).
Od 2009r. wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (psychofarmakoterapia).
Ponadto, posiada 7-letnie doświadczenie pracy jako lekarz-członek zespołu terapeutycznego dużego publicznego ośrodka terapii uzależnienia i współuzależnienia w Warszawie.
Zainteresowania naukowe: psychiatria konsultacyjna, psychoendokrynologia, psychoterapia medyczna, substancje psychoaktywne. Zainteresowania pozanaukowe: muzyka, sport, biblistyka.