Tel. 501 058 601 (psychoterapeuta)
Tel. 501 332  504 (psychiatra)

Magdalena Przybysz

Witam

Magdalena Przybysz

inline

Psycholożka, edukatorka somatyczna, cocherka, trenerka

Absolwentka Psychologii Stosowanej UJ w Krakowie.

Obecnie w trakcie cyklu szkoleń z Body Mind Centering. Ukończyła także kurs Leadership Development Intensive prowadzony przez Johna Scherer’a . Specjalistka w dziedzinie neurofizjologii.

Wierzy w to i wciąż doświadcza, że ciało nigdy nie kłamie. Dlatego sesje indywidualne i grupowe prowadzi głównie w oparciu o pracę z ciałem. Pracuje zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi i seniorami. Korzysta z metod somatycznych, stosuje trening świadomości ciała, korzysta z wiedzy neurofizjologicznej oraz z psychologii pozytywnej. Podczas sesji klient/klientka skupia się przede wszystkim na wrażeniach płynących z ciała, swoich potrzebach i odczuciach. W ten sposób dostrzega i zaczyna lepiej rozumieć gdzie pojawiają się napięcia i strefy dyskomfortu, uczy się dostrzegać informacje na temat wewnętrznych przeżyć. To co dostrzeżone może zostać objęte uwagą i ulec transformacji. Praca z ciałem doskonale nadaje się gdy klient chce:

– zmniejszyć napięcie i nawiązać lepszy kontakt ze swoimi potrzebami

– odblokować: oddech, mobilność ruchową, przepływy w ciele

– poradzić sobie ze złym samopoczuciem i doświadczyć z jakich wzorców w ciele ono się bierze

– lepiej zrozumieć relację ciało-umysł

– doskonalić jakąś sprawność, uzyskać wsparcie w indywidualnym treningu, uzyskać wsparcie w powrocie do zdrowie (np.po kontuzji)

– uruchomić twórcze zdolności i odzyskać elastyczność

Choreografka i performerka. Stypendystka Ministra Kultury w dziedzinie Taniec, Solo Projekt, beneficjentka programów Instytutu Muzyki I Tańca Realizuje projekty artystyczne z zakresu współczesnej choreografii oraz performatyki. Obecnie związana z warszawską grupą artystyczną HOTELOKO movement makers. Kuratorka program animacyjnego dla dzieci w Centrum Sztuki Tańca w Warszawie.

www.magdalenaprzybysz.com

Autorka książki „Kalejdoskop mocy”, w której dzieli się praktycznymi ćwiczeniami ułatwiającymi realizację celów i marzeń. Regularnie pisze artykuły na stronie Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii dotyczące najnowszych badań I nurtów w psychologii.Certyfikowana Trenerka Neurolingwistycznego Programowania.

Konsultantka i trenerka biznesowa. Tworzy autorskie program rozwojowe i team buildingowe: inteligentne projekty i wydarzenia edukacyjno-artystyczne. Specjalizuje się w metodach radzenia sobie ze stresem i zarządzaniu sobą w czasie oraz wdrażaniu skutecznych strategii zwiększających efektywność organizacji.